Next Post

DASHURIA

Die Pri 19 , 2020
    E dashur, Ti s’di ç’është dashuria, Gjersa mbi të ti shkele pa të drejtë. Dashuria nuk është një qilim i shkëlqyer, Ku mund të shkelë Dhe një i tretë.   Petrit Qejvani, 1970